16 jaanuar 2012

Uusaastalubadus

Oma käsitööblogis lubasin, et hakkan uuel aastal jälle rohkem kaarte tegema. Igasugune paberiga mässamine, lõikamine, kleepimine ja meisterdamine on mulle alati meeldinud. Scrapbooking on aga minu jaoks täiesti uus väljakutse. Kuidagi märkamatult olen end sellesse võrku mässinud ega püüagi välja rabeleda. Minu rõõmuks on ka Eestis hakatud rohkem scrapbookingust rääkima ja mõne kuu eest nägi ilmavalgust eestimaine väljakutsete blogi Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale. Nendes väljakutsetes loodan isegi kaasa lüüa.

Uus blogi sai loodud just kaartide, aga ka märkmike, albumite, karpide ja muude paberist ja papist valminud tööde näitamiseks.

Täna esitlen oma esimest teadlikult scrapbookingu stiilis tehtud kaarti, mis valmis selle sketši järgi. Seekord ma ametlikult kaasa ei mänginud, lihtsalt ei jõudnud kaarti õigeks ajaks valmis.


Kasutasin kaardil oranži pakkepaberit, rohelisemustrilist paberit Tiimarist, paelu. Pildi kinnitasin kahepoolse teibiga. Kõik on tehtud kodus leidunud käepäraste vahenditega. Spetsiaalseid scrapbookingu pabereid ja muid tarvikuid mul veel pole, peale mõne auguraua.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar