07 aprill 2013

Longing for spring / Kevadeigatsus

Seekordse kaardiga võtan osa Mojo Monday 287 Contest väljakutsest. Vaatamata väljas valitsevale talvele, mis ei taha ega taha otsa saada, tuli kaart kevadine, täis lilli ja linde.
Kasutasin sel kaardil mõnesid varem valminud detaile. Tekstuurplaadiga trükitud mustriga paber jäi üle ühest varasemast kaarditeost, kus seda ei läinudki vaja. Nüüd toonisin seda veidi sinise distress tindiga Faded Jeans. Sama tindiga on toonitatud ka kaarditooriku ja pildi servad, sinine silt ja lilled. Lilled on samuti varem valminud ja tehtud kahe erineva motiivilõikuriga. Kinnitatud väikeste neetidega. Pilt on pärit ühest väiksest saksa kalendrist. Pildil on sädelevad täpikesed. Veel kasutasin lõikenugasid Spellbinders Shapeabilities - Fancy Framed Tags One ja Sizzix Sizzlits Die Set 3PK - Flowers, Branches & Leaves. Linnupilt on tõstetud tasapinnast kõrgemale paksu kahepoolse teibiga. 

5 kommentaari:

  1. Imeilus kaart, Malle. See näeb välja tõesti nagu kevad. Super töö!

    VastaKustuta
  2. Mulle jäi ka silma Mojo Monday väljakutse, aga praegu ei ole mul aega seal osaleda.Väga ilus kaart Sul, tõeliselt kevadine.

    VastaKustuta
  3. Väga kaunis! Ja nii tore, et teed ülevaate, mida oled kasutanud!

    VastaKustuta