14 oktoober 2015

Plaadiümbrised

Viimasel ajal ei ole ma väga produktiivne olnud. Vahelduseks tegelen ka muude asjadega nagu kudumine või õmblemine. Ühed plaadiümbrised on siiski näitamata, mis üks poeg oma isa juubeliks tellis või õigemini tagantjärgi meenutuseks, kuna pidu ise oli juba suvel ja siis ma ei võtnud vedu, et neid ära teha. Aga järjekindlus viib sihile ja teisel katsel mitu kuud hiljem ma siiski nõustusin selle töö ette võtma. Kui ma ei eksi, siis on see üldse esimene kord, kui meesterahvas minult midagi tellib! :)

Kolm ümbrist sai tumehalli ja kaks tumesinist. Seest kõik ühesugused. Kujunduse panime koos tellijaga paika. Pakkusin välja mõned variandid ja käiku läks selline ümardatud nurkadega variant. Kusjuures mina panin algul toon-toonis halli paela, aga tellija pakkus välja oranži. See sobis hästi kaanepildil oleva mehe pluusiga.


5 kommentaari:

 1. Väga kenad tulid välja, ju siis klient ikka teadis, mida tahtis ja milleks Sa võimeline oled!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Ega ta muidu ei teadnud, kui vaid blogi piltide järgi. Aga pärast, kui ümbrised kätte sai, ütles et on kaunimad kui oodata oskas! :)

   Kustuta
 2. Oi, Malle, need on küll väga kaunid ümbrised! Väga korralik töö. Tehnilise poole pealt jääb vaid nuputada, et no kuidas küll...aga väga kenasti oled hakkama saanud. Täitsa profivärk!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Leeve! Tehniline pool ei ole sugugi keeruline, aga minu jaoks on tehtud asjade kaunistamine/disain alati kõige aeganõudvam ja peadmurdvam! :)

   Kustuta