31 detsember 2015

Karp-kalender

Juba millalgi suvel telliti minult samasugune kalendriga karp nagu aasta algul endale sai tehtud. Leppisime kokku, et aega on, kiiret pole. Alguses oli erinevaid versioone karbist, ka ilma kalendrita. Sügisel jõudsime tagasi kalendri juurde ja leidsime koos ka sobiva paberi. Aga mul see tegemine ikka venis ja venis. Nüüd, jõulupuhkuse ajal, tegin karbi lõpuks valmis. Aasta ju kohe-kohe algamas!

Karp sai pruunides toonides ja lilled quillingu tehnikas. Lilleõite tegemisel kasutasin viit erinevat tooni paberit valgest kuni pruunini. Sahtli põhja sai üks minu lemmikpabereid. Karp on tehtud 2 mm papist ja kalendrialus 1,5 mm papist. Seekord ei teinuid ma pealmist osa lahtist, vaid muutsin natuke konstruktsiooni ja pealmine osa on liimitud alumise külge. Loomulikult saab seda alla lasta ja niiöelda kokku pakkida.
Minu kalendril sai samuti vana aasta välja vahetatud uue vastu. Pean mainima, et see kalender on osutunud minu kodus kõige kasutatavamaks, vaadatuimaks ja parimas kohas asuvaks (arvuti kõrval, printeri peal). Isegi mu mees tundis sellest puudust, kui ma ta paariks päevaks sealt ära tõstsin oma töölauale, näidiseks ja mõõduvõtmiseks uue tegemisel.


See kalender lõpetab minu selle aasta tegemised ja juhatab uude aastasse! Parimad aastavahetuse soovid minu poolt kõigile!

4 kommentaari:

  1. Väga kaunis ja nii toon-toonis. Soovin Sulle ilusat aastavahetust ja teguderohket uut aastat!

    VastaKustuta
  2. Polnud ammu siia piilunud, niipalju ilusaid tegemisi. Eriti meeldis jõuluvalguse ja pulmakaart. Kaunite paberitööde jätku ja head uut aastat! - pisilind

    VastaKustuta