31 jaanuar 2016

Mojo Monday 432

Taas võtsin ette Mojo Monday sketši ja tegin selle järgi kaardi. Kui endal ideedest puudud tuleb, siis on hea võimalus kasutada sketše. Keegi on sinu eest juba pool tööd ära teinud! :) Kuigi see värvide valimine, kaunistuste otsimine ja kokkusobitamine ongi minu jaoks see kõige raskem tegevus ja see tuleb endal ära teha, seda enam keegi ette ei ütle!

Minu kaart sai seekord jälle heledates toonides, vahelduseks viimatisele punase-lainele. Üle tüki aja võtsin välja õmblusmasina. Alumised lipukesed õmblesin otse taustapaberi külge. Pealmine roosiline pilt on mahulise teibiga kõrgemale tõstetud. Piltide printimiseks ostsin mati fotopaberi ja tuleb tunnistada, et prindi kvaliteet on hoopis parem kui mõnele tavalisele paberile printides. Roosipilt on pärit blogist Lilac & Lavender.

Õmblemisest veel niipalju, et ärge kunagi õmmelge teibitud paberit! Kunagi algul ma tegin selle vea, et liimisin teibi abil kaks paberit kokku ja hakkasin õmblema. Kaugele ei jõudnud. Teip teeb masina nõela liimiseks ja nii võib masina päris ära rikkuda, nõela aga kohe kindlasti. Paberi muidugi ka.

Kaardi mõõdud on 14x14 cm.

Kaardiga osalen Mojo Monday 432 väljakutses.3 kommentaari:

  1. Tõelise õmbleja tunneb kohe ära! Arvasin algul, et Sul on selline roosiline paber, aga selgus, et pilt, väga ilus!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh, Eve! Jah, neid vintage pilte leiab blogist lilac-n-lavender.blogspot.com ja neid võib oma tarbeks kasutada.

      Kustuta