20 veebruar 2017

Sisult eurolik, vormilt rahvuslik

Selline karbike kingiti eile lõõtsamängijale ja lõõtspillimeistrile. Mõtlesin tükk aega, kuidas kaant kujundada. Meesterahvas ikkagi, ei saa lilli ega liblikaid kokku kuhjata. Võtmesõnaks sai rahvamuusika. Ehk siis rahvuslik + muusika. Rahvuslik pael ja rukkililled + muusikaline element. Kuna tavaline ümbrik karpi ei mahtunud, siis tegin juurde ka väiksema ümbriku euroliku sisu jaoks! :)
Karbi välised mõõdud 12x17x4 cm, sisse mahtus 10,5x15 cm ümbrik. Esmakordselt tegin Martha Stewarti soonimislauaga ümbriku, teisel katsel õnnestus, esimene sai paar mm pikem kui vaja. Aga kui asi selge, on väga mugav nii ümbrikke teha. Panen siia enda jaoks kirja ka ümbriku tegemise mõõdud (äkki läheb veel vaja). Paberi lõikasin 20x20 cm ja soonisin 3,5'' ja 2 5/8'' (tollides).

5 kommentaari:

 1. Väga huvitava lahendusega karp!

  VastaKustuta
 2. Isver kui lahe! Kõik sobib nii kenasti kokku: taust, lilled, rahvuslik pael. See noodivärk tundub kohe metalline, teg ei ole ju?! :) Igatahes väga mõnus.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Merle! Noodirida on laserväljalõige, neid on nii papist kui puidust, see siin on papist. Müüakse neid näiteks Kunst ja Hobi (Hammond) poodides ja kindlasti mujalgi.

   Kustuta