27 juuli 2015

Natuke rohekam

Eelmisel korral näitasin midagi sinist. Seekord ka, peaaegu, aga siiski veidi rohekam. Tellisin enda arust helesinistes toonides paberikomplekti Eau de Nil (Niiluse vesi), aga kohale jõudes selgus, et pilt veidi valetas ja pigem on tegu rohekassinisega. Pole hullu, selline toon meeldib mulle ka väga ja oligi kohe hea võtta poolelioleva projekti jaoks. Ümmargune kaarditoorik ongi sellest paberist.

Kaardi põhi oli mul juba tükk aega valmis, sai lihtsalt katsetatud lõiketera erinevaid kasutusviise. Aga mida sinna kaardile veel lisada? Lõpuks leidsin ühe ilusa beebipildi, mis värvidelt just sobis ja nii valmiski beebikaart. Rohekassinised lilled tegin ise. Mõned jäid üle ka, kuna said liiga suured ja lõpuks kasutasin ainult kaht väiksemat.

Kaardi ümmarguse osa läbimõõt on 10,8 cm, esipool koos kaunistusdetailidega ca 11,5-12 cm. Kaardil kasutasin veel prinditud pilti ja Wild Orchid Crafts valgeid lilli.
3 kommentaari:

  1. Tore lahendus sellele terale! :)

    VastaKustuta
  2. Väga huvitav lahendus jällegi ühele ja samale lõiketerale! Väga hästi kokku harmoneeruv kaart - nii taust, tuuning kui lilled!

    VastaKustuta